Kategorie
Uncategorized

Kwestionariusz DK[w]S: Andrzej Betlej

Przedstawiamy pierwszy z Kwestionariuszy Dobrej Kultury w Sieci. Na pytania odpowiada prof. Andrzej Betlej, historyk sztuki, dyrektor Zamku Królewskiego na Wawelu.

Kwestionariusz Dobrej Kultury w Sieci to cykl, w którym organizatorzy i organizatorki świata kultury w Polsce odpowiadają na trzy krótkie pytania. Celem tej formy jest zebranie esencji doświadczeń z okresu lock-downu w instytucjach kultury.

Opis Grafiki:

Prostokątna infografika z napisem u góry: Kwestionariusz Dobrej Kultury w Sieci. Poniżej dwie kolumny. W kolumnie po lewej następujące pytania i odpowiedzi: Największym zawodowym wyzwaniem w czasie lock-downu było dla mnie… utrzymanie działalności Instytucji przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników. Za najważniejszą wartość działań on-line uważam… dotarcie do nowej publiczności, przy jednoczesnym kreowaniu nowego wizerunku jako instytucji aktywnej i rozwijającej się. Kultura po pandemii będzie… całkowicie inna, bardziej wizualna(?), opierająca się na skoncentrowanym przekazie, poszukująca nowych dróg i form kontaktu W kolumnie prawej zdjęcie uśmiechniętego mężczyzny w okularach w brązowym garniturze. Na dole zdjęcia podpis: Andrzej Betlej, Dyrektor Zamku Królewskiego na Wawelu. Grafika po bokach dekorowana trójkątami w odcieniach fioletu i różu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *